Molokai: The Story of Father Damien

Voor wie zin heeft in een meeslepende film over het leven van de heilige pater Damiaan, die hij misschien al in geen tien jaar meer gezien heeft…

Enkele hoogtepunten:

Ongehoorde gehoorzaamheid

De eerste aanraking met een melaatse

De tweede aanraking – ‘Wij melaatsen’

Kunnen protestanten naar de hemel?…

De biecht op zee

Donaties van Kerk of Staat?

Melaats

De slecht bisschop – wie wil dat nu spelen?

Het sterfbed

Jozef de Veuster als seminarist
Jozef de Veuster als seminarist

Verwante berichten

Webcam in de kerk en privacy In twee vorige artikels op dit blog kon je lezen hoe we in onze kerk een oude gsm installeerden om de heilige Mis live uit te zenden, eerst via Facebook en nadien via YouTube. Originele opstelling, schuin boven het altaar Omdat onze kerk geen...
Dankzij de Verlichting? Dankzij Christus! De retoriek dat er geen verband is tussen de islam en de recente golf van terrorisme begint aan geloofwaardigheid in te boeten. Het inzicht dat nu opgang maakt, is te pleiten voor een islam die de Koran niet langer letterlijk gaat lezen, maar door mi...
Alledaags Katholiek Leven Katholiek Leven, de website van de Nederlandse bisschoppen, heeft sinds kort een podcast. Zes maanden na de start is die nu aan de dertiende episode toe, en nu ook te beluisteren via Alledaags Geloven. Katholiek Leven podcast via Alledaags Gelove...

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *