Het gewone van de mis als infografiek

Een infografiek is een beknopte grafische samenvatting. Ook het gewone van de mis (ordinarium) kan je in een infografiek vatten:

Het gewone van de mis (ordinarium)

Meer infografieken vind je op mijn Pinterestbord “Catholic Infographics”.

Verwante berichten

Webcam in de kerk en privacy In twee vorige artikels op dit blog kon je lezen hoe we in onze kerk een oude gsm installeerden om de heilige Mis live uit te zenden, eerst via Facebook en nadien via YouTube. Originele opstelling, schuin boven het altaar Omdat onze kerk geen...
Biecht Een klein artikeltje wijden aan de biecht kan geen kwaad, net voor het begin van de vasten. De biecht is immers het kneusje onder de sacramenten. Biechten is ook het moeilijkste van alle sacramenten, want het vraagt nederigheid en overgave. Andere...
Overvallen door het nieuwe Onze Vader Vorige zondag namen we deel aan de eerste Famcat-viering van het nieuwe werkjaar. Dan zijn alle kinderen die volgend jaar hun eerste communie of hun vormsel ontvangen, voor de eerste keer uitgenodigd. Hals over kop, maar zeer terecht, werd er beslist...

Een mening over “1$s”

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *