Live uitzending van de Heilige Mis: proef geslaagd!

Zoals in een vorig bericht aangekondigd, maken we plannen om de wekelijkse eucharistie live uit te zenden via Facebook. Deze week hebben we een proefopname gemaakt, die als geslaagd mag beschouwd worden! Je kan ze hier bekijken:

Voorlopig nog op een tijdelijke facebookpagina, hopelijk een van de komende weken op de officiele pagina van onze parochie.

Wat heb je hiervoor nodig:

  • wifi-netwerk in de kerk
  • een oude gsm die op een geschikte plaats vast opgesteld wordt, bv. met een selfie-stick
  • usb-bekabeling voor stroomtoevoer
  • audio-bekabeling naar de versterker van de geluidsinstallatie (let op het juiste gebruik van een jack-kabel van het type OMTP of CTIA)
  • een facebookpagina
  • iemands gsm die als afstandsbediening wordt gebruikt om opname te starten en te stoppen via de TeamViewer-app

Meer technische details vind je hier:

De TeamViewer-app is heel krachtig, want voor de proefopname kon ik zelf niet aanwezig zijn in de kerk, maar via de app kon ik de opname zelfs vanop afstand bedienen!

Geen gedoe dus om telkens de boel te installeren en af te breken, gewoon op de knop duwen en we zijn vertrokken!

Hier zie je de opstelling van de camera in onze kerk (ja, mijn oude gsm was roze, dat klopt).

Verwante berichten

Ambetante liturgische muziek Ik beluister graag ambient music. Sinds kort volg ik het kanaal r/ambientmusic op Reddit, wat een bezoekje waard is als je een vleugje ambient wil meepikken. Voor mijn huisgenoten is het soms "ambetante" muziek, maar dat trek ik me niet aan. Bij ...
Fascinerende lezingen Fascinerende lezingen waren het vanmorgen, op de vierde zondag van de advent in het B-jaar. Eerst kregen we het fragment uit het Oude Testament, waarin door Micha geprofeteerd wordt dat de nieuwe koning van de joden in Bethlehem geboren zal worden...
Voeg je kerk toe aan Google Maps Twee jaar geleden had ik al eens een bericht gepubliceerd met instructies hoe je met Google Map Maker een kerk kan toevoegen aan Google Maps. Spijtig genoeg werd deze tool niet uitsluitend voor eerbare doelen gebruikt en is hij al geruime tijd ontoeg...

Een mening over “1$s”

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *