Live uitzending van de Heilige Mis: proef geslaagd!

Zoals in een vorig bericht aangekondigd, maken we plannen om de wekelijkse eucharistie live uit te zenden via Facebook. Deze week hebben we een proefopname gemaakt, die als geslaagd mag beschouwd worden! Je kan ze hier bekijken:

Voorlopig nog op een tijdelijke facebookpagina, hopelijk een van de komende weken op de officiele pagina van onze parochie.

Wat heb je hiervoor nodig:

  • wifi-netwerk in de kerk
  • een oude gsm die op een geschikte plaats vast opgesteld wordt, bv. met een selfie-stick
  • usb-bekabeling voor stroomtoevoer
  • audio-bekabeling naar de versterker van de geluidsinstallatie (let op het juiste gebruik van een jack-kabel van het type OMTP of CTIA)
  • een facebookpagina
  • iemands gsm die als afstandsbediening wordt gebruikt om opname te starten en te stoppen via de TeamViewer-app

Meer technische details vind je hier:

De TeamViewer-app is heel krachtig, want voor de proefopname kon ik zelf niet aanwezig zijn in de kerk, maar via de app kon ik de opname zelfs vanop afstand bedienen!

Geen gedoe dus om telkens de boel te installeren en af te breken, gewoon op de knop duwen en we zijn vertrokken!

Hier zie je de opstelling van de camera in onze kerk (ja, mijn oude gsm was roze, dat klopt).

Verwante berichten

Willibrordbijbel mobiel De katholieke referentiebijbelwebsite RKBijbel.nl groeit. Nog geen jaar geleden fulmineerde ik over het amateurisme van de toen nog jonge site. Nu blijkt dat de site zich verder ontwikkelt. Gebruikers kunnen zich aanmelden en zo toegang krijgen tot d...
GEVORMD! Beste vormelingen, peters en meters, ouders, vormselverantwoordelijken, catechisten en andere vrijwilligers van de vormselwerking, Geloven Leren heeft een nieuw boekje-om-zelf-af-te-drukken samengesteld: GEVORMD. Het bevat de krachtlijnen van de v...
Alledaagse Navolging De Navolging van Christus op Alledaags Geloven De Navolging van Christus verscheen hier enkele maanden geleden als gastblog. Vanaf nu is er op Alledaags Geloven (je dagelijkse dashboard voor gebed, studie of bezinning) een kaart waarmee je de bez...

Een mening over “1$s”

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *