Radio Spes verdwijnt, Radio Maria blijft

Vanaf 1 januari verandert er wat in katholiek radiolandschap. Radio Spes stopt volledig met uitzenden, zowel via de ether (FM) als via internet. De radio houdt wel de achterdeur op een kier om ooit door te starten via de website Kerknet. Deze radio verdwijnt dus op de katholieke zapmachine radio.gelovenleren.net.

Radio Spes verdwijnt, Radio Maria blijft!

Radio Maria verdwijnt ook, maar enkel uit de ether. Internet is nu het aangewezen kanaal om deze radio te beluisteren! Op je PC gebruik je best de website, op je mobiel de app.

Katholieke Radio

 

Verwante berichten

Webcam in de kerk en privacy In twee vorige artikels op dit blog kon je lezen hoe we in onze kerk een oude gsm installeerden om de heilige Mis live uit te zenden, eerst via Facebook en nadien via YouTube. Originele opstelling, schuin boven het altaar Omdat onze kerk geen...
Niets zo katholiek als universele rechten van de m... Keuleneer vs. mensenrechten Beroepskritikaster Fernand Keuleneer stelt in Tertio de vraag of het wel gezond is dat in ons rechtssysteem zo'n grote rol wordt toegekend aan de mensenrechten. Het interview is enkel toegankelijk voor abonnees, maar hoof...
Geloven: normaal of abnormaal? Ik probeer me soms voor te stellen hoe het zou zijn gekerstend te worden. In onze kerk hangt een reuzengroot schilderij dat de heilige Willibrordus voorstelt, die predikt 'langs de oevers van de Schelde'. Rondom hem staat een groepje plaatselijke oev...

Leave a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *